Zkoušky k ověřování kvalifikačních předpokladů pro vydání prvního rybářského lístku

Probíhají  pro předem přihlášené zájemce  ve středu od 15. hod v kanceláři  MO na adrese Třebízského 12, Plzeň.

Poplatek za zkoušku činí pro dospělé (18+) 900Kč uhrazený předem na účet MO číslo  2000238886 / 2010, vs datum narození, poznámka jméno a příjmení zkoušeného.

Poplatek pro děti a mladistvé činí 250Kč.

Přihlášení na zkoušku je možné v současné době emailem na info@rybariplzen.cz, kam žadatel napíše kromě svého jména a příjmení i adresu, datum a místo narození a kdy zaplatil poplatek za zkoušku.

Nejbližší termín zkoušek je 6.12.2023, další termíny  zkoušek pro přípravu na rybaření v roce 2024 budou zveřejněny po zaplnění vyhlášeného termínu (zaplacené přihlášky) 

V případě nedostavení se k potvrzenému termínu zkoušky poplatek za zkoušku propadá ve prospěch organizace.

Zájemci o zkoušku, kteří neprovedou včas přihlášku a uhrazení poplatku před zkouškou,  nebudou ke zkoušce zařazeni.

Pro další termíny zkoušek se připravuje on-line rezervační systém.

Výroční členská schůze 2023

Termín výroční členské schůze je stanoven na středu  19.4.2023 od 16.hod na adrese provozní kanceláře – Plzeň, Třebízského 12, podle počtu účastníků buď přímo v kanceláři nebo v případě potřeby v sousedící zasedací místnosti.

Občerstvení bude zajištěno pouze pro předem nahlášené hosty a členy MO na emailu info@rybariplzen.cz do 16.4.2023.

Předpokládaný konec akce je do 18.hod

V případě nepředvídatelných událostí  a  opatření státu si vyhrazuje vedení MO právo informovat o změně termínu konání schůze  zde na webu i v den vyhlášeného termínu.

odebrané povolenky-upozornění

pro rybáře , kterým byla v minulosti odebrána  povolenka rybářskou stráží a nemají dosud uhrazenu pokutu za poškozování jména organizace platí ,

že dokud nedojde k úhradě pokuty, nemají nárok na výdej povolenky v žádné MO ČRS  a jejich dluh je zaevidován ve svazovém registru se zákazem výdeje povolenky(zejména aktuální pro případné přestupující rybáře)